Amigos Agency cover
Amigos Agency logo

Amigos Agency

claimed-flag
Oss, Nederland
Let's make your competitors, look like amateurs
Een goede samenwerking begint bij eigenaarschap en wordt gebouwd op eerlijkheid. We werken met merken die vooruit willen en doen dat als een team samen met jou. Daarbij dagen we de status quo uit en denken we eerlijk met je mee om het beste resultaat voor jouw organisatie neer te zetten. We werken niet vóór merken, maar mét merken. Dat doen we al ruim 15 jaar, voor meer dan 80 bedrijven. Transparant, betrokken en samen vooruit. Aangenaam.
6 mensen in hun team
Spreekt Nederlands, Engels
5 projecten in hun portfolio
Werkt op afstand over de hele wereld
Sortlist lid sinds 2024
Opgericht in 2019
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

19 diensten aangeboden door Amigos Agency

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    Groei komt niet vanzelf. Het ontstaat wanneer strategie, creativiteit en data samenkomen in één duidelijke aanpak. Wij helpen je zichtbaar te worden bij de juiste mensen, op het juiste moment, met de juiste boodschap. Wij verbinden SEO, performance, campagnes, CRM en data tot één aanpak die jouw merk laat groeien en marketing meetbaar laat renderen.
    Skills in Marketing (18)
    B2B MarketingCoöperatieve MarketingGeïntegreerde MarketingInteractieve MarketingMarketing StrategieDigitaal MarketingadviesMarketing AdviesMarketing CoördinatieOperationele MarketingDigitaal Marketing+8
    Projecten in Marketing (2)
    Conversie en beleving samengebracht in een schaalbaare Shopify store - Marketing
    Strategisch partnerschap voor krachtige oplossingen - Marketing
    Klanten in Marketing (2)
    Bionova International BVE-commerce | international
    Dynamics4BusinessSoftware & Computer Services | national

    Meer informatie over Marketing


  • Beschrijving
    Hoe vergroot je marktaandeel, win en behoud je de juiste klanten? Hoe maak je strategie, AI en innovatie tastbaar? We helpen je bepalen waar je staat, waar je naartoe wilt en hoe je daar komt. Van merk- tot een ijzersterke groei- of go-to-market strategie.
    Skills in Branding & Positionering (28)
    Branding & PositioneringBrand DesignMerk CreatieMerk IdentiteitBrand ManagementPositioneringCorporate Identiteit OntwerpDigitale BrandingCorporate BrandingLogo Ontwerp+18
    Project in Branding & Positionering (1)
    Strategisch partnerschap voor krachtige oplossingen - Branding & Positionering
    Klant in Branding & Positionering (1)
    Dynamics4BusinessSoftware & Computer Services | national

    Meer informatie over Branding & Positionering


  • Beschrijving
    Een website is veel meer dan alleen een online visitekaartje. Het is een krachtig platform waarmee je jouw doelgroep aantrekt, betrokken houdt en overtuigt om actie te ondernemen. Een sterke combinatie van UI/UX design en webontwikkeling zorgt ervoor dat jouw website niet alleen visueel aantrekkelijk is, maar ook gebruiksvriendelijk, intuïtief en geoptimaliseerd voor conversie. UI (User Interface) en UX (User Experience) design bepalen hoe bezoekers jouw website ervaren. Een doordachte gebruikerservaring zorgt ervoor dat bezoekers moeiteloos vinden wat ze zoeken en op een natuurlijke manier door de site navigeren. Een sterk UI-design maakt de eerste indruk onvergetelijk met een visuele stijl die past bij jouw merk en boodschap. Maar een goed design is niets zonder een solide technische basis. Onze webontwikkeling gaat verder dan alleen een mooie uitstraling – we zorgen ervoor dat jouw website snel, responsief en betrouwbaar is. Of het nu gaat om een eenvoudige website of een complexe webapplicatie, wij bouwen met de nieuwste technologieën en best practices om optimale prestaties te garanderen. Wij combineren strategie, design en technologie om een website te creëren die niet alleen goed werkt, maar ook resultaten oplevert. Wil je een website die niet alleen mooi oogt, maar ook converteert? Laten we samenwerken en jouw online platform naar een hoger niveau tillen.
    Skills in Website Creatie (30)
    Website CreatieGrafisch OntwerpWeb HostingBackend OntwikkelingLandingspagina OntwerpLogo OntwerpPrototype OntwikkelingResponsive DesignSmall Business Web DesignWebsite Ontwikkeling+20
    Projecten in Website Creatie (4)
    Conversie en beleving samengebracht in een schaalbaare Shopify store - Website Creatie
    Strategisch partnerschap voor krachtige oplossingen - Website Creatie
    Een grondige technische basis, met daadkrachtige content - Website Creatie
    Digitale transformatie en content voor marktleider in sportvoeding - Website Creatie
    Klanten in Website Creatie (4)
    Bionova International BVE-commerce | international
    Dynamics4BusinessSoftware & Computer Services | national
    Van de BeetenBouw | national
    Prinsen BerningVoedsel | international

    Meer informatie over Website Creatie


  • Beschrijving
    Waar sta je nu, waar wil je naartoe en hoe kom je daar? Wij helpen ambitieuze organisaties die vragen scherp te beantwoorden. Met een merkstrategie leggen we vast waar je voor staat en voor wie. Met een Digital & CX strategie brengen we de klantreis in kaart, van eerste klik tot terugkerende klant, en zorgen we dat platforms, content, data en technologie op elkaar aansluiten. Lanceer je een nieuw product of betreed je een nieuwe markt? Dan bouwen we een go-to-market aanpak: propositie, boodschap, doelgroep, kanalen en activatieplan. We starten met een intake of discovery workshop en je werkt direct met een strateeg.
    Skills in Digital Strategy (19)
    Interactieve MarketingMarketing StrategieWeb StrategieSocial Media GroeiDigitaal MarketingadviesMarketing AdviesStrategisch AdviesDigitaal MarketingDigitale OntwikkelingDigitale Media Marketing+9
    Projecten in Digital Strategy (2)
    Conversie en beleving samengebracht in een schaalbaare Shopify store - Digital Strategy
    Strategisch partnerschap voor krachtige oplossingen - Digital Strategy
    Klanten in Digital Strategy (2)
    Bionova International BVE-commerce | international
    Dynamics4BusinessSoftware & Computer Services | national

    Meer informatie over Digital Strategy


  • Beschrijving
    Strategie, AI en innovatie klinken vaak abstract. Wij maken ze tastbaar. Samen met jouw team spotten we kansen, prioriteren we ze en vertalen we ze naar een haalbaar implementatieplan. Dat kan een nieuw businessmodel zijn, een nieuw aanbod, een slimmere manier van werken of het integreren van AI in je processen en producten. We kijken altijd naar wat werkt voor jouw mensen en processen, zodat innovatie geen rapport in een la blijft maar echt bijdraagt aan groei.
    Skills in Innovatie (11)
    InnovatieCreatieve CommunicatieInteractieve MarketingAdviesbureaus voor Communicatie en Reclamecreatieve marketingInnovatie ConsultingCreatieve ReclameCreatieve BrandingDesign InnovatieInnovative Marketing+1

    Meer informatie over Innovatie


  • Beschrijving
    Groei ontstaat wanneer strategie, creativiteit en data samenkomen. Wij noemen dat Creative Performance. We verbinden SEO, AIO, performance marketing (Google, Meta, LinkedIn, YouTube), campagnes, CRM en e-mail tot één aanpak die meetbaar rendeert. We starten met een doelgroep- en kanaalanalyse, zetten tracking goed neer en sturen continu bij op basis van experimenten, A/B-testing en data. Wat werkt schalen we op, wat niet bijdraagt stoppen we. We werken als verlengstuk van je team of als volledig uitbestede marketingpartner. Google Partner en Meta-partner, gevestigd in Oss.
    Skills in Growth Marketing (12)
    Growth HackingGrowth MarketingSociale MarketingSocial Media GroeiBedrijfsmarketingGrowth Leverage IdentificationMarketing OntwikkelingPromotionele MarketingProduct OntwikkelingMarketingoptimalisatie+2
    Project in Growth Marketing (1)
    Strategisch partnerschap voor krachtige oplossingen - Growth Marketing
    Klant in Growth Marketing (1)
    Dynamics4BusinessSoftware & Computer Services | national

    Meer informatie over Growth Marketing


  • Beschrijving
    Contentmarketing is de motor achter zichtbaarheid, vertrouwen en groei. Wij bepalen welke content je maakt, voor wie, in welke fase van de klantreis en via welke kanalen. Zo word je gevonden, begrepen en gekozen, al vóórdat iemand wil kopen. Elk stuk content zetten we breed in: een brand video levert ook social clips en quotes op, een whitepaper wordt een reeks posts en een e-mailflow. Strategie, creatie en distributie zitten bij ons in één team, dus de plannen worden ook echt uitgevoerd.
    Skills in Content Strategy (11)
    Content StrategieWeb StrategieMedia StrategieSociale content strategieSEO StrategieOnline Marketing Strategiesocial media strategiestrategische marketingUX-StrategieContent Strategie+1
    Projecten in Content Strategy (3)
    Conversie en beleving samengebracht in een schaalbaare Shopify store - Content Strategy
    Strategisch partnerschap voor krachtige oplossingen - Content Strategy
    Digitale transformatie en content voor marktleider in sportvoeding - Content Strategy
    Klanten in Content Strategy (3)
    Bionova International BVE-commerce | international
    Dynamics4BusinessSoftware & Computer Services | national
    Prinsen BerningVoedsel | international

    Meer informatie over Content Strategy


  • Beschrijving
    Meer rendement uit elke euro advertentiebudget. Per fase van de klantreis bepalen we welke kanalen het meeste opleveren: Google, Meta, LinkedIn of YouTube. We bouwen campagnes die aansluiten op gedrag en testen continu varianten, hooks en formats, zodat creatie en data elkaar versterken. Tracking moet kloppen: we richten GA4, server-side Google Tag Manager en heldere dashboards in. Daarna optimaliseren en schalen we wat werkt. Bestaande campagnes nemen we ook over: we starten met een analyse en bouwen door op wat al presteert. Ook met een kleiner budget, door scherpe keuzes in kanaal en doelgroep.
    Skills in Online Advertising (14)
    Online AdvertisingGoogle AdsDigitale ReclameOnline Video ReclameAdwordsDigitale Media Reclamegoogle advertisinggoogle adwordonline advertentieWebsite Reclame+4
    Project in Online Advertising (1)
    Strategisch partnerschap voor krachtige oplossingen - Online Advertising
    Klant in Online Advertising (1)
    Dynamics4BusinessSoftware & Computer Services | national

    Meer informatie over Online Advertising


  • Beschrijving
    Gevonden worden op het moment dat je klant zoekt, via Google én via AI-tools als ChatGPT, Copilot, Gemini en Claude. We beginnen onder de motorkap: een snelle, goed gestructureerde site die zoekmachines en AI begrijpen. Daarna brengen we in kaart welke vragen je doelgroep stelt en maken we content die daar antwoord op geeft en je als autoriteit neerzet. Met AIO zorgen we dat je merk geciteerd wordt in AI-antwoorden, onder meer via sterke externe vermeldingen, reviews en vakbronnen. We meten rankings, organisch verkeer en de bijdrage aan leads, en sturen daarop bij. Werkt voor B2B en B2C.
    Skills in SEO (6)
    SEO Advieszoekmachine optimalisatieSEO BeheerSEO OptimalisatieSEO -optimalisatieSEO

    Meer informatie over SEO


  • Beschrijving
    Social media is het krachtigste kanaal om structureel zichtbaar te zijn bij de mensen die ertoe doen. Wij bouwen aan merkpositie en merkvoorkeur met content die raakt, blijft hangen en aanzet tot actie. Posts, carrousels, reels en stories die passen bij het platform en het ritme van je contentkalender. We werken met vaste productiedagen en maandelijkse contentbatches: één shoot levert content voor weken. Omdat creatie en performance in één team zitten, zetten we de beste content direct in als advertentie.
    Skills in Social media (7)
    Sociale MarketingSocial Media MarketingSocial Media InkoopSocial Media CampagneAdvertenties op sociale mediaSociale mediaSociale media ontwerpen

    Meer informatie over Social media

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Amigos Agency om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

6 leden in Amigos Agency's team

Amigos Agency cover
VerhaalEen goede samenwerking begint bij eigenaarschap en wordt gebouwd op eerlijkheid. We werken met merken die vooruit willen en doen dat als een team samen met jou. Daarbij dagen we de status quo uit en denken eerlijk met je mee om het beste resultaat voor jouw organisatie neer te zetten.
Neem gemakkelijk contact op met Amigos Agency's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor Amigos Agency

Gewerkt met Amigos Agency?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Amigos Agency

Details


  • HoofdkantoorAmigos Agency - Online Marketing, Webdesign en Branding, Spoorlaan, Oss, Nederland