Xgile-IT cover
Xgile-IT logo

Xgile-IT

Haiderabad, India
Xgile-IT Website Ontwikkeling
17 mensen in hun team
Spreekt Engels
Sortlist lid sinds 2024
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven
Dit profiel wordt niet beheerd door de eigenaar van het bureau. Ben jij de eigenaar? Dit bureau claimen


Diensten

1 diensten aangeboden door Xgile-IT

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    Cloud Consulting
    Skills in Cloud Consulting (1)
    Private Cloud

    Meer informatie over Cloud Consulting

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Xgile-IT om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

17 leden in Xgile-IT's team

Neem gemakkelijk contact op met Xgile-IT's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor Xgile-IT

Gewerkt met Xgile-IT?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Xgile-IT

Details


  • Khairtabad Market Road, Khairatabad, Ward 91 Khairatabad, Greater Hyderabad Municipal Corporation Central Zone, Hyderabad, Khairatabad mandal, Hyderabad District, Telangana, 500004, India